Asena Atalay, Hayko Cepkin ile dalga geçti!

Asena Atalay'ın Instagram hikayesinde Hayko Cepkin ile ilgili yaptığı paylaşım takipçilerinden tepki çekti.Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile evliliğini olaylı bir şekilden sonlandırmıştı. Sık sık gündeme davalarla gelen magazin programı sunucusu Asena Atalay, bu sıralar Caner Erkin ile ayrılık sürecini konu aldığı bir kitapla gündeme düştü.

Asena Atalay Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımlarla magazin manşetlerinde yer almaya devam ediyor. Son olarak Hayko Cepkin ile araç benzetmesi yaptığı fotoğraf takipçileri tarafından eleştirildi.

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'le alay eden sunucu, paylaşımına da gülen surat emojisi ekleyerek ağızları açıkta bıraktı.


İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçerek kendini eğlendiren Asena Atalay'ı, sosyal medyada tepki çekti.

Bir çocuk annesi sunucuya bu yaptığının yakışmadığını söyleyen takipçileri "Hayko, bu kusurunun ameliyatla düzelebileceğini bildiği halde bıçak altına yatmak istemiyor. O, bunu sorun etmezken senin böyle dalga geçmen çok yanlış" diye tepkisini dile getirdi.

Hayko Cepkin bir çok paylaşımında ve açıklamalarında fiziksel özellikleriyle barışık olduğunu dile getirmiştir. Hayvan sevgisiyle, yaptığı projelerle örnek sanatçılardan biri olan Hayko Cepkin'in Asena Atalay'ın bu paylaşımı için ne diyeceği merak ediliyor.