Aslı Enver'le ilişkisini Murat Boz'un nikah korkusu mu bitirdi?

Aslı Enver ile Murat Boz'un ayrılığının yankıları hala devam ediyor. Çiftin ayrılık nedeni olarak Murat Boz'un evliliğe sıcak bakmaması gösteriliyor.Aslı Enver ile Murat Boz'un ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Çiftin ilişkilerinin bitirmesinin yankıları hala sürüyor. Herkes ikilinin ayrılık nedenini merak ediyor.

Murat Boz’dan ‘Hayırlı olsun’ pozu

4 yıldır aşk yaşayan çift ilk ayrılıklarını ilişkileri henüz 2.5 yıllıkken yaşamıştı. Bu ayrılık 7 ay sürmüştü. Murat Boz ile Aslı Enver barışmıştı. İddiaya göre Aslı Enver barışmak için evlilik şartı koşmuştu.

Murat Boz'un gözünden Aslı Enver!

O dönem 'İstanbullu Gelin'de rol alan güzel oyuncu, dizinin çekimleri nedeniyle vaktinin çoğunu sette geçiriyordu. Fakat İstanbullu Gelin'in final yapmasının ardından evlenmek için Murat Boz'dan teklif bekledi. 2. Sayfa'da yer alan habere göre Murat Boz'dan hiçbir hareket gelmedi. İddiaya göre Boz, "Herkes bizi çok yakıştırıyor. Evlilik kurumuna saygımız var. Yürütemezsek çok üzülürüz" dedi. Ve Aslı Enver, Murat Boz'la ilişkisini bitirme kararı aldı. Çift konuşarak birbirini kırmadan, saygı çerçevesinde ilişkilerini bitirdi.

Murat Boz'un 'O Ses' mesajı olay oldu!