Beklenen cevap geldi! Bergüzar Korel sessizliğini bozdu...

Günlerdir ablası Zeynep Korel'in açıklamaları sebebi ile gündemden düşmeyen Bergüzar Korel tarafından açıklama geldi.Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in açıklamaları günlerdir gündemde kalmış fakat Bergüzar Korel'den bir yanıt gelmemişti. Beklenen yanıt, Bergüzar Korel'in ajansı tarafından verildi. İşte o açıklama...

"Değerli Basın Mensupları,

Bir süredir bazı basın ve yayın kanalları üzerinden Bergüzar Korel’in kişiliği ve aile hayatı ile ilgili asılsız açıklamalar yapılmakta olduğuna üzülerek şahit olmaktayız. Bu açıklamalar özellikle hamile olduğu bu hassas dönemde kendisini ve tüm aileyi son derece üzmüştür. Maruz kaldığı mağduriyet ve bu süreçte yapıcı tüm çabalarının da sonuçsuz kalması sebebiyle üzülerek mahkemeye başvurmak durumunda kalmış ve Avukatı Naim Karakaya tarafından yapılan koruma tedbiri talebi İstanbul Aile Mahkemesince kabul edilmiştir. Mahkeme tarafından Bergüzar Korel’e, yazılı, sözlü, online, basın yolu ile ve sair herhangi bir şekilde psikolojik şiddet de dahil olmak üzere her türlü tehdit, hakaret, aşağılama, iftira veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunulması engellenmiştir.

Mahkeme kararı uyarınca, verilen tedbirlere uyulmaması halinde kanunda öngörülen cezai yaptırımlar aynen uygulanacaktır. Sağduyulu tüm tarafların alınan mahkeme kararına saygı göstereceğine inancımız tamdır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."

Şok iddialar! "Bergüzar Korel'in ablası bir kadınla evli!"