Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya garip kutlama!

Boşanacakları haberleri ile magazin gündemini aylarca meşgul eden Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinden ünlü oyuncu Beren Saat, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla iddialara son noktayı koydu.Geçtiğimiz aylarda eşi Kenan Doğulu ile fotoğraflarını Instagram hesabından silen ve vefat eden eski sevgilisi Efe Güray'ı anarak bir doğum günü mesajı yayınlayan Beren Saat, boşanacakları yönünde çıkan haberlerin fitilini ateşlemişti. Sonrasında iddialar peş peşe geldi ve ünlü çiftin boşanacağı tarih bile açıklandı.

Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum!

Çıkan haberleri yalanlayan ikili, önceki haftalarda ilk kez Kenan Doğulu'nun kardeşi Canan Doğulu'nuın doğum gününde aynı karede yer almıştı. Bir türlü ardı arkası kesilmeyen haberlere güzel oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutlamak için yaptığı paylaşımla son noktayı koydu. Saat, yazdıklarında eşi ile geçirdiği süreci özetledi. Ünlü oyuncunun yazdığı satırlar şu şekilde:

"Ben oyun arkadaşımı buldum galiba' dedim bir aksam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir sarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik :) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz iste. Ne zaman bosanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal sureci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba’nın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle degdin. Iyi ki doğdun da, sana aşık oldum"


Beren Saat'e şok sözler!

Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: