Big Brother'da Emrah Kaman sürprizi!

‘Big Brother’ın verdiği ‘Takım Görevi’ni başarıyla tamamlayan ev halkı, ödül olarak, 4 Mart’ta vizyona girecek ‘Kaçma Birader’ filmini herkesten önce izleme şansını elde etti. Filmin senaristlerinden ve başrol oyuncularından Emrah Kaman da sürpriz yaptı ve ‘Big Brother Türkiye’ evine misafir oldu. Emrah Kaman ve ev halkı, ‘Kaçma Birader’in ‘Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor’ adlı film şarkısı fragmanını birlikte izlediler.ÖDÜLLERİ ‘KAÇMA BİRADER’
Ev halkı, yap bozu da tamamlamayı başardı ve görevi belirtilen sürede bitirdiler. Ortaya, ‘Kaçma Birader’ filminin afişi çıktı. ‘Big Brother’ da ev halkına ödül olarak, 4 Mart’ta vizyona girecek olan ‘Kaçma Birader’ filmini herkesten önce izleme şansını verdi.


EMRAH KAMAN, ‘BIG BROTHER TÜRKİYE’ EVİNDE
‘Kaçma Birader’ filminin senaristlerinden ve başrol oyuncularından Emrah Kaman, ev halkına sürpriz yaptı ve ‘Big Brother Türkiye’ evine misafir oldu. Onu, kapıda Arsel karşıladı. Emrah Kaman ve ev halkı salona geçip, ‘Kaçma Birader’in ‘Aşk Yozgat’ta Yaşanıyor’ adlı film şarkısı fragmanı izlediler. Filmi ve oyuncuların performanslarını çok beğenen ev halkı, Emrah Kaman’dan, ‘Kaçma Birader 2’yi de çekmelerini istedi. Ev halkı ile film üzerine bir süre sohbet eden Emrah Kaman, daha sonra tüm yarışmacılara başarı dileklerinde bulunarak evden ayrıldı.


Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da.