Bir Aile Hikayesi "kayıt" dedi!

Başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan yer aldığı dizi "Bir Aile Hikayesi" izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı, Amerika’nın 1 numaralı drama serisi "This Is Us’’ın uyarlaması olan “Bir Aile Hikayesi” dizisinde başrolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşıyor.

“Bir Aile Hikayesi” ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan ve çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da yeniden başlayan dizinin kadrosunda ayrıca; İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

İLK TANITIM YAYINDA!
“Bir Aile Hikayesi” dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz akşam izleyiciyle buluştu. Yakında ekrana gelecek dizi, ilk aşkı annesi-babası olan ve çocukluğuna özlem duyan herkesin, her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Bu haberler de ilginizi çekebilir: