Bir Umut Yeter final mi yapıyor?

Yayın hayatına perşembe günü başlayan ancak kötü gidişatı nedeniyle cumartesi gününe alınan Bir Umut Yeter dizisinin, reytinglerde istenileni verememesi nedeniyle final yapılmasına karar verildi.İzlenme oranları konusunda bir türlü bekleneni veremeyen Bir Umut Yeter, yayın hayatına başladığı perşembe gününden cumartesi gününe alınmıştı. Yeni günü cumarteside 2 bölüm yayınlanan ve beklenen reyting hedeflerinin yakınına bile yaklaşamayan dizinin bitirilmesi kararlaştırıldı.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı ve Serhat Tutumluer’in gibi isimlerin yer aldığı, MF Yapım imzalı Bir Umut Yeter dizisi, son olarak 3. bölümü ile ekranlara gelmişti. Geçtiğimiz cumartesi günü yayınlanan 3. bölümünde çok kötü bir izlenme oranı elde eden Bir Umut Yeter, rakipleri Erkenci Kuş, Yeni Gelin, Kalk Gidelim ve Bir Deli Rüzgar’ın arkasında total grubunda 2.36 reyting alarak 17. sırada yer aldı. Dizinin reytinglerde kötü sonuçlar vermesinden dolayı da final yapmasına karar verildi.

3 bölüm yayınlanan Bir Umut Yeter dizisi, 6. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Aynı gün yayınlanan Fox dizisi Bir Deli Rüzgar için de final kararı verilmişti.

Bir Deli Rüzgar final mi yapıyor?

'Bir Umut Yeter' dizisi yerlerde!