Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha ikinci kez anne oldu!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, gözyaşları ile izlenen bir bölüm ile seyirciyle buluştu!Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı bu coğrafyada, Yaman ve Akkaya aileleri bu hafta adeta evlatlarıyla sınandılar!

ZÜLEYHA İKİNCİ KEZ ANNE OLDU!

Züleyha (Hilal Altınbilek) ve Müjgan (Melike İpek Yalova) yan yana doğuma girdi! Züleyha kızını kucağına aldı ama Müjgan oğlunu küveze bırakmak zorunda kaldı!

Yaman ailesinde adeta bayram sevinci yaşatan bebek, Züleyha’nın hastaneye Yılmaz (Uğur Güneş) ile gelmesini bile unutturdu! Züleyha, Demir ve Hünkar ilk kez gerçek bir aile haline geldi!

MÜJGAN HAYATININ EN ZOR GÜNLERİNİ YAŞIYOR!

Yılmaz ve Züleyha arasında hala bir ilişki olduğuna gün geçtikçe kendini ikna eden Müjgan, hastaneye birlikte geldiklerini görünce tam anlamıyla delirdi!

Doğumun ardından oğlunun yaşaması için zor bir bekleyiş başladığında Müjgan, Yılmaz ile karşılaşmaya bile tahammül edemez hale geldi. Kendisine uzatılan tüm dostluk taleplerini şiddetle reddeden Müjgan’ın evlat acısı çeken hali, izleyicinin de yüreğini dağladı!

EVE GELEN BEBEKLE SANİYE VE GAFFUR’UN ÇOCUK HASRETİNİ DEPREŞTİRDİ

Saniye (Selin Yeninci) konaktaki sevince ortak olmak için elinden geleni yapsa da doğuramadığı bebesine hazırladıklarını öpüp koklamaktan kendini alıkayomadı. Çiftliğin adeta demirbaşları olan çift evlat hasretiyle gözyaşlarına boğuldular.

KÜÇÜK ADNAN ALEVLER ARASINDA!

Züleyha’nın doğum mevlüdüne adeta tüm Çukurova akın etti. Herkes konakta, Leyla bebek ve Züleyha’nın ertafında pervane iken Haminne’nin telaşı bir facianın kapısını araladı!

Haminne (Serpil Tamur) bebeğe altın takmak için altınlarını aramaya ahıra gitti. Üstelik elindeki mumu da orada bırakıp dışarı çıktı! Herkes içerde bebekle ilgilenirken, küçük Adnan da tek başına ahıra girdi ve etrafını alevler sardı.

Dizinin nefes kesen 51. Bölümü, Züleyha, Demir ve Hünkar’ın Adnan’ın içerde olduğunu öğrenmelerinin çığlıkları ile sona erdi!

Adnan alevlerin arasından çıkailecek mi? Müjgan ve Yılmaz’ın oğlu kurtulacak mı? Müjgan Yılmaz’dan vaz geçecek mi? Yılmaz ne yapacak? Leyla Bebek, Yamanları gerçek bir aile yapmayı başaracak mı?

Tüm bu soruların cevapları, her perşembe 20:00’de ATV’de yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümlerinde olacak!