Bülent Ersoy, Ömür Gedik'e ayar verdi!

Bülent Ersoy: Ünlü bir müzisyenin nikahsız eşi olmaktan öteye gidemeyen bir hanım…Dün Ömür Gedik’in konuk olduğu magazin programına Bülent Ersoy telefonla bağlanmış ve Ömür Gedik’in sözleri üzerine “Hayvanseverler de kim oluyormuş. Bana yumurta atanı trafik kazası geçirmişten beter ederim” demişti ve bundan sonra kürk giymeyeceğini açıklamıştı.

Bugün TVem’de yayınlanan “Her şeyi Konuşalım” isimli programda bu konu gündeme getirildi. Bunun üzerine Erol Köse cep telefonu ile Bülent Ersoy’u aradı ve konuyla ilgili açıklama yapmasını rica etti. Bülent Ersoy telefonda şunları söyledi:

“Ben bu kürkü çıkarırım. Nitekim zaten giymeyeceğim. Benim ağzımdan bir kere laf çıkar. Hepsini vereceğim hayır kurumlarına satsınlar, ne yaparsa yapsınlar. Bu insanların yapacak hiçbir işleri yok. Bunu savunanların başındaki kişi de ne yazık ki önemli bir müzisyenin, bir ses sanatçısı arkadaşımızın nikahsız eşi olmaktan öteye gidemeyen, hiçbir vasfı olmayan bir hanım. Tabii hal böyle olunca vitrinin önüne gelebilmek için hayvanların kuyruğuna yapışıyorlar. Yahu dünyanın düzeninde hayvanları en az sizler kadar yüreği olan herkes sever. O zaman ayakkabı giymeyecekler, çanta kullanmayacaklar. “

video için tıklayın...