Burçin Terzioğlu yeni karakterine nasıl hazırlandığını anlattı!

Burçin Terzioğlu, FOX'un yeni dizisi 'Kurşun'da hayat verdiği 'Leyla' karakterini anlattı.FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak 'Kurşun' dizisi bomba gibi geliyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve Engin Altan Düzyatan'ın paylaştığı dizinin fragmanı oldukça merak uyandırdı. 1970'lerde geçen dizide tutkulu ve korkusuz bir gazeteci 'Leyla'yı canlandıracak Burçin Terzioğlu rolünü anlattı.

70'Lİ YILLARIN HABERLERİNİ İNCELEDİ
Tutkulu bir gazeteciyi canlandıracağı için inanılmaz heyecanlı olan Terzioğlu, karakterine hazırlanmak için 70'li yılların fotoğraflarını ve haberlerini incelediğini belirtti.

"LEYLA'YI SEVİYORUM"
Burçin Terzioğlu karakterini tarif ederken “70’li yılların Türkiye’sinde kendini dürüst ve gerçek haberler yapmaya adamış, ailesinin içinde yaşadığı tüm çıkmazlar ve acımasızlıklara rağmen direnmiş, gücünü hiç kaybetmemiş, yanlış yollara sapmamış ve bunun mücadelesini verirken hep yalnız kalmış, tek başına savaşmış, korkularından aşık bile olamamış genç bir gazeteci Leyla Devrim. Çözülemez sorunlar karşısında koruyabildiği cesareti ve dirayeti karakteri, renkli ve tutkulu bir hale getiriyor. Dönemin sıkıntılı zamanlarını anlatma şekli, adaleti savunurken verdiği savaşın içindeki kısmi yenilgilere bakışı senaryoda çok gerçekçi anlatılmış. Bu da Leyla’yı sevmemde büyük etki sağladı.” ifadelerini kullandı.

'Kurşun' 23 Ekim'de seyirci ile buluşacak!