Büyük barışma Ece Erken'i rahatsız etti!

Demet Akalın ve Alişan'ın 6 yıllık küslüklerine 2. sayfa programında, duygusal anlar yaşayarak son vermesinin üzerine Alişan'ın yakın arkadaşı aynı zamanda Demet Akalın ile davalık olan Ece Erken'den ilginç bir hamle geldi. Erken, Alişan ve eşi Buse Varol'u sosyal medya üzerinden takip etmeyi bıraktı.Malum 2019 yılı Demet Akalın için adeta barış yılı olarak başladı ve devam ediyor. Akalın, önceki günlerde magazinmax.com'a verdiği röportajda da kimseye düşmanlık beslemediğini söylemiş ve Alişan'ın 10 yıl önce aldığı çantayı kullandığını söyleyerek barışmak istediğinin sinyallerini vermişti.

Demet Akalın: "Yeni nesil popçulardan utanıyorum!"

Uzun yıllardır beklenen barış bugün 2. Sayfa canlı yayınında gerçekleşti. İkili gözyaşları içinde küslüklerine noktayı koydu. Herkesi mutlu eden barışma bir kişiyi rahatsız etti.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

O kişi, magazin programı yorumculuğu yapmaya başladığından beri birçok ünlüyle polemik yaşayan Ece Erken'di.

Bilindiği üzere Erken, Alişan'ın yakın arkadaşı. Ünlü sunucu, her fırsatta Alişan'la çok iyi dost olduklarını söylerken bugün şaşırtıcı bir harekete imza attı.

Yakın dostu Alişan, davalık olduğu Demet Akalın'la barışınca Erken, Alişan ve eşi Buse Varol'u Instagram'da takip etmeyi bıraktı.

6 yıllık küslük bitti! Demet Akalın ile Alişan barıştı!

Ece Erken'e şok üstüne şok!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: