Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı

Can Yaman, İtalya'da kendisine gösterilen sevginin nedeninin 'Dolunay' dizisi olduğunu açıkladı. Can Yaman'ın Erkenci Kuş'tan önce rol aldığı Dolunay dizisi İtalya'da bir televizyonda ekrana geliyor.

Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı

Başarılı oyuncu Can Yaman, Demet Özdemir'le kamera karşısına geçtiği Erkenci Kuş'un finalinin ardından Marmaris'te kısa bir tatil yapmıştı. Sonrasında da İtalya'ya uçmuştu. Yaman'ın İtalya'da kaldığı otelin önünde hayranları toplanmış ve oyuncuya sevgi gösterisinde bulunmuştu. Can Yaman yanlarına giderek onlarla tek tek fotoğraf çektirmişti.

Can Yaman'ın İtalya'daki beşinci gününde ise şu açıklamada bulunmuştu: "İtalya’daki 5. gecem ama kaldığım otelin önünde kalabalık 1 dakika bile azalmıyor, inanılmaz... 2 saatten fazla sürdü, tek tek fotoğraf çektik... Sevgiler.."Reklam mı yapıyor?

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek de Can Yaman'a İtalya'da gösterilen sevgi gösterilerinin videosunu Instagram'dan paylaşarak destek vermişti. Bunun üzerine "reklam mı yapıyor?" soruları sosyal medyada yayılmaya başladı. Can Yaman da kendisine gösterilen bu sevginin nedenini açıklamak zorunda kaldı."İtalya'da bu kadar sevilmemin başlıca sebebi..."

ve Can Yaman, Twitter'dan bir açıklamada bulundu: "Bu arada İtalya'da bu kadar sevilmemin başlıca sebebi şu anda televizyonda yayınlanmakta olan önceki dizim Dolunay.. Erkenci Kuş şu an burada youtubedan altyazılı bir şekilde takip ediliyor ve daha az biliniyor. Umarım Dolunay gibi o da kısa bir süre içerisinde televizyonda olur."

Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı


  • Etiketler