Cem Yılmaz: Bize Yalın gibi insanlar lazım

Önceki gün Marka 2017 Konferansı kapsamında Mirgün Cabas’ın moderatörlüğünde düzenlenen oturumda soruları yanıtlayan Cem Yılmaz, Yalına cevap verdi. Ünlü komedyen, "Bize Yalın gibi insanlar lazım" dedi.Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Marka 2017 Konferansı kapsamında önceki gün gazeteci Mirgün Cabas’ın moderatörlüğünde düzenlenen oturumda soruları yanıtladı.

Yalın, Cem Yılmaz'a cevap verdi!

Cem Yılmaz, geçen Pazar akşamı düzenlenen 44. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Tarkan’a ödül verirken “Tarkan’ın ne kadar star olduğunu siz düşünün, getir götür işlerini ben yapıyorum. Önceden Yalın’la çalışıyordum, rakamlar tatmin etmeyince Tarkan’a geçtim” diye espri yapmış, Yalın bu sözlere “Ona tüm rakamlar feda olsun. Keşke kaçırmasaydık Cem’i elden” diye yanıt vermişti.

Cem Yılmaz: Tarkan'ın getir götür işlerini yapıyorum

Yılmaz, Yalın’ın bu sözlerinin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Cem Yılmaz'dan 'Arif V 216' sürprizi!

Ünlü komedyen, “Bugün Yalın’ın söyledikleri mutlu etti beni. Bak işte böyle insanlar lazım bize. Ne güzel, ben çok mutlu oldum. Çünkü insan sevdiği insana şaka yapar. Benim aklıma orada başka isim gelmiyor mu, geliyor. Ama niye Yalın geliyor, onu sevdiğim için geliyor" dedi.

Cem Yılmaz'a 'Mega' destek!

Kaynak: hurriyet.com.tr

Cem Yılmaz'dan Tarkan sürprizi!

Cem Yılmaz, Arif V 216'nın merak edilenlerini anlattı!