Cem Yılmaz yine aynı arkadaşı ile görüntülendi

Brand Week İstanbul’a konuşmacı olarak katılan Cem Yılmaz, önceki gün organizasyon kapsamında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeydi. Ünlü komedyen, mekana geçen hafta birlikte görüntülendiği kız arkadaşıyla geldi.Bir haftada ikinci fotoğraf

Marka pazarlama etkinliği Brand Week İstanbul’un bu yılki konuşmacıları arasında Cem Yılmaz da vardı. Yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”in başlangıç gişesinden memnun görünen komedyen, “Neden ben komedyenim de siz değilsiniz” konulu panele geçen hafta birlikte objektife takıldığı esmer bir genç kızla geldi.


İkili, çıkışta da yan yanaydı ve mekandan Yılmaz’ın otomobiliyle ayrıldı.


Ürün yerleştirmese Bond ölürdü

Yılmaz, panelde filmlerinde “ürün yerleştirme” işini abarttığı yönündeki eleştirilere mizahi bir üslupla yanıt verdi: “Eğer ürün yerleştirme kötü bir şey diye vazgeçseydik, James Bond da saatine bakamayacağı için filmin ilk 10 dakikasında ölürdü! Bütçeye destek olmadan bizim o rakamlara film yapmamız mümkün değil.”


11 KASIM

Cem Yılmaz, geçen hafta abisi Can Yılmaz, arkadaşı Zafer Algöz ve iki kız arkadaşıyla çorbacıda buluştu. Çıkışta flaşlardan tedirgin olup geride kalan esmer genç kız, Brand Week İstanbul kapsamındaki konuşmasında da Yılmaz’a eşlik etti.

İşte o kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...