Cem Yılmaz’dan olay açıklama: "İçimde bir Murat Boz var"

Murat Boz'a takılan Cem Yılmaz esprileriyle herkesi güldürdü.Cem Yılmaz dün akşam Karakomik Filmler 2'den rol arkadaşı Çağlar Çorumlu ile birlikte Eser Yenenler'in TV8'de ekrana gelen 'talk show'una konuk oldu. Programın 'linç@' isimli bölümünde Cem Yılmaz'ın Ozan Güven'le birlikte spor yaptığı anların fotoğrafı ekrana verildi ve altına yapılan esprili yorumlar Cem Yılmaz'a soruldu.

Bade İşçil Cem Yılmaz'a çok üzüldü!

Ünlü komedyen spor hakkında konuşurken, “Benim içimde bir Murat Boz var, ama ben bunu ne zaman çıkarmak istersem,o zaman çıkartmak isterim. Spor çok tavsiye ederim herkese gerçekten. Gençliğimden beri çok az spor yapıp çok ihtiyacımız olmasına rağmen, sağlığa,performansa, sahne işi, nefes çok önemli” sözleriyle dikkat çekti.

Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya itirafı!

Murat Boz’ın her zaman fit vücuda sahip olması, sürekli şık giyinmesi ve karizmasını dillerine dolayan Cem Yılmaz ve Çağlar Çorumlu, ara ara ünlü şarkıcıya laf attı. Cem Yılmaz, “Ben çalışıp Murat Boz oluyorum. Ama benim hayatım çekildiği zaman Murat Boz, müziklerini yapar” diyerek de herkesi güldürdü.


[youtub=https://www.youtube.com/watch?v=0q0sKq_XQb8&feature=emb_logo][/youtube]
Cem Yılmaz penis küçültme ameliyatı mı oldu?