Cem Yılmaz'ın "Arif V 216" filminin oyuncu kadrosu açıklandı

Cem Yılmaz'ın uzun süredir merakla beklenen yeni filmi "Arif V 216"nın kadrosu tamamlandı.Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın AROG ve GORA filminin devamı olarak çekeceği "Arif V 216" filminin kadrosu belli oldu.

Cem Yılmaz, "Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murat" dizisinde Farya rolüne hayat veren güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile anlaştı.

Ünlü komedyen aynı zamanda bir bankanın reklamlarında yıllardır beraber oynadığı Mert Fırat’a da yeni filminde rol verdi. Filmde, "Kara Sevda" dizisinde oynayan Kerem Alışık da yer alacak. Filmin diğer sürpriz ismi ise, Güldür Güldür programıyla yıldızı parlayan Çağlar Çorumlu.

Cem Yılmaz, daha önce Seda Bakan ile anlaşmıştı. "Arif V 216"nın kadrosunda Ozan Güven de yer alıyor. Zafer Algöz de filmde yer alacak isimlerden. Filmde, halı satıcısı Arif ile onun uzayda tanışıp yakın dost olduğu robot 216’nın Türkiye’de buluşmasını anlatacak. Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan filmin 145 saniyelik ilk teaser’ı geçen Cuma seyirciyle buluşmuştu.

Kıvanç Baruönü’nün yöneteceği filmin senaryosunun son halini tek tek oyuncularına teslim eden Cem Yılmaz, bu anın görüntüsünü de sosyal medyadan paylaşmıştı.

Ayrıca filmde Gupse Özay ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın da rol olacağı açıklanmıştı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ