Çocuklar için aynı sahnedeler!

Ünlü isimler, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) özel yayınında 17 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak programla çocuklar için sahneye çıkacaklar.Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Türkiye'nin en sevilen yüzleri çocuklar için bir araya getiriyor. 17 Aralık Pazar gecesi Kanal D'de ekrana gelecek özel yayınında çocukların eğitimine destek olmak için şarkı söyleyecek. Sunuculuğunu Cem Davran ile Deniz Çakır'ın üstlendiği gecede Ayça Bingöl, Ayta Sözeri, Birce Akalay, Can Gox, Celil Nalçakan, Demet Evgar, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Güven Murat Akpınar, Kanbolat Görkem Aslan, Miray Daner, Olgun Şimşek, Salih Bademci, Selim Bayraktar, Selin Şekerci, Serkan Keskin, Şebnem Hassanisoughi ve Zara şarkılarıyla çocuklara destek verecek.

Proje tasarım ve koordinatörlüğünü Nice Bogdanovich'in yaptığı gecede sanatçılar, Sabri Tuluğ Tırpan yönetimindeki orkestra eşliğine sevilen şarkıları seslendirecek.

Canlı yayınlanacak sosyal sorumluluk gecesinde, gönderilen SMS ve bağışlarla binlerce çocuğa eğitim desteği verilmesi hedefleniyor.