Çukur ekrana kilitleyecek!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisi izleyicilere yeni bölümde şok üstüne şok yaşatacak.Son bölümün finalinde yaşananlar, Çukur'da bu akşam şu ana kadar ki en heyecanlı bölüme imza atılacağının sinyallerini verdi. İdris'in alıkonulduğu, Sena'nın ise kaçırıldığı geçen bölümün final sahnesinde nefesler tutulmuştu.

İşte en çok konuşulan yerli dizi!

Kendisine yapılabilecek en ağır darbeyi Serdar'dan yiyen Yamaç öfkeden deliye döndü. Peki Yamaç şimdi ne yapacak? Babasını ve Sena'yı kurtarabilecek mi? Sena'yı kaçıran Selim bundan da mı sıyrılacak? İdris'le aynı tuzağın içine düşen Vartolu nasıl bir hamle yapacak? Ve en önemlisi Yamaç hayatının en değerli iki varlığı olan İdris ve Sena'ya zarar vermeye çalışan Serdar'a bu hareketinin bedelini nasıl ödetecek? Nefes kesecek karşılaşmada vurulan kim olacak?

"Çok korkuyorum Celasun"

Şimdi, bütün bu olanlar karşısında gözü dönen Yamaç'ın neler yapacağı merak ediliyor. Kurtarma ve bedel ödetme mücadelesinde silahların konuşacağı belli. Peki bu karşılaşmada son olarak kimin silahı konuşacak? Sena, Yamaç ve Serdar'ın karşı karşıya kaldığı soluksuz bırakan sahnede kimin namlusu ateşlenecek ve vurulan kim olacak?

Vurulan Kim?

Ay Yapım imzalı Çukur’un senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor.

Çukur'un 9. bölümünde herkesi duygusal bir sahne bekliyor. Erkan Kolçak Köstendil'in başarıyla oynadığı Varto'lu Saadettin annesinin mezarına gidiyor.

Annesinin mezarında