'Darısı Başımıza' sosyal medyanın ilgi odağı oldu!

Show TV’de yayınlanmaya hazırlanan Darısı Başımıza dizisi, tanıtımlarıyla dikkat çekiyor.Sosyal medyada tanıtımlara yorum yapan izleyicilerin genel olarak diziyi merak ettikleri ve bir an önce başlamasını bekledikleri görülüyor.

Kimi izleyiciler diziye tanıtımlarına bakıp pek şans tanımasa da çoğunlukla merak uyandırdığı gözleniyor.

Son olarak 'Meryem' dizisinin kötü kadın karakteri 'Derin' e hayat veren Açelya Topaloğlu ile ilgili olarak ise “Keşke başrol olsaydı” yorumlarının yapıldığı dikkat çekiyor.

Yaz ekranına romantik komedi türüyle eğlenceli bir hikaye getirmesi beklenen dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini ise reytingler belirleyecek.

Ancak ekran başındakiler, genelde yaz döneminde başlayan komedi ağırlıklı benzer dizilerin, sezonda şanslarının çok olmadığına atıfta bulunarak Darısı Başımıza’nın da şansının pek olmadığı görüşünü paylaştıkları görülüyor.

Gold Film’in yapımcılığını gerçekleştirdiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın yazdığı, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu.

Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

Videoyu izlemek için tıklayınız