Defne Samyeli, Yılmaz ailesine girdi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile bir süredir aşk yaşayan Defne Samyeli, sevgilisiyle birlikte Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz ve ve Zafer Algöz’ün sahnelediği oyunu izlemek için İzmir'e gitti.Usta oyuncu Zafer Algöz ve Can Yılmaz'ın sahneye koyduğu ’Burda olan burda kalır’ oyunu, dün İzmir de sahnelendi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ağabeyi Can Yılmaz ve yakın arkadaşı Zafer Algöz'e destek olmak için sevgilisi Defne Samyeli'yi de yanına alıp gösteriyi izlemeye gitti. Ünlü çifte, Cem Yılmaz’ın annesi Sebahat Yılmaz ve babası Arif Yılmaz da eşlik etti.

Cem Yılmaz istekleri geri çevirdi!

Salona girmek için seyircilerin kullandığı kapı yerine kulisi tercih etti. Oyunu izlemeye gelen sanatseverler, bir anda Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'yi karşılarında görünce önce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Sonrasında ise ikili alkış yağmuruna tutuldu.

Oyun sonunda Can Yılmaz ve Zafer Algöz, Uğur Yücel ve Cem Yılmaz’ı, "Bizim gibi gençlerin önünü açan ustalar gelsin" sözleriyle anons edip sahneye çağırdı. Cem Yılmaz da ağabeyini kırmayarak sahneye çıkıp, salonu dolduran izleyicileri selamladı.

Cem Yılmaz o anı paylaştı!

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli evleniyor!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: