Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin arasında gerginlik!

Hediye kol saati ortalığı karıştırdı, Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin birbirine girdi.Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin geçtiğimiz aylarda yeniden anne oldu. Demet Akalın, Özlem Ada Şahin'e hediye olarak ünlü bir markanın kol saatini almıştı. İddialara göre Berkay-Özlem Ada Şahin çifti saati satmaya çalışmıştı.

BEKLENEN AÇIKLAMA
Özlem Ada Şahin, haberlere kayıtsız kalamamış, durum hakkında sosyal medya hesabında açıklama yapmıştı. Bu açıklamada "Bilip bilmeden yine boşluğu doldurmayacak bir haber gündemde. İstedim ki, benim ağzımdan doğrusunu bilin. Bileklerim ince olduğu için koluma büyük gelen saati değiştirmek istedim, satmak değil. Önce Demet Abla'yı aradım, sordum, izin istedim. Herhalde adap kurallarını bilecek yaşta ve olgunluktayım. Kimsenin hiçbir şeyi satmak gibi bir ihtiyacı yok. Ayrıca küslük de yok!" demişti.

DEMET AKALIN SİNİRLENDİ
Özlem Ada Şahin'in açıklamasını gören Demet Akalın sinirlendi. Demet Akalın "Özlem seninle hiç konuşmadık ki! Kapat gitsin!" sözleriyle Şahin'e yanıt verdi.

"BUNLARI BURADA KONUŞMASAK?"
Demet Akalın'ın tepkisi karşısında şaşkınlık yaşayan Özlem Ada Şahin, "Demet Abla, Berkay ile telefonda konuştunuz ya. Bende yanındaydım onun. Sana sorduk, sen de 'tabii ki' dedin. Unuttun mu? Bir de buradan konuşmasak bunları abla, daha iyi olmaz mı?" diyerek Akalın'a cevap verdi.

"BUNAMADIM"
Özlem Ada Şahin'in yorumuna sinirlenen ünlü şarkıcı Demet Akalın, "Bunamadım! Hani sen gençsin ya! Seni tanıdığım yıldan beri erkek modeli takıyorsun! Bırak eşeklik bende! Ayıp! Sabah rica ediyordunuz 'açıklama yap' diye, 'Hayır' diyorum oturup basın açıklaması yapıyorsun! Senin için gülümseme ikonuyla geçilecek konu! Bende değil! Hem saat alıp, hem yalancı olduk! Bir daha kimseye zıkkımın kökünü alırsam." diyerek kızgınlığını ifade etti.

O iddiaya cevap geldi: "Demet ablayı aradım..."

Kol saati Demet Akalın ve Berkay'ın arasını açtı!