Demet Akalın'a şoke eden sözler! "Haindir!"

Pınar Aylin ve İzzet Yıldızhan, Demet Akalın hakkında şoke eden söylemlerde bulundular.Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sektöre yeni adım attığı zamanlarda önüne taş koymaya çalışan bir isim olduğunu itiraf etmişti. Akalın'ın yaptığı bu açıklamanın ardından 2. Sayfa programı o ismin Pınar Aylin olduğu iddia edilmişti.

"HATIRLAMIYORUM BİLE"
Pınar Aylin, 2. Sayfa programına bağlanarak "Ben Demet'i o şirkette gördüğümü hatırlamıyorum. 90'lı yıllarda herkes birbirine yardım ederdi. Ben, İzel, Deniz Seki ve Nalan birbirimize vokallik bile yapardık. O dönemde kimsenin isimsiz bir mankenle uğraşacak hali yoktu. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Uçakta Demet Akalın ile karşılaştığımızda kızıma çıkarıp yüzüğünü vermişti şimdi ne oldu? Demet Akalın'a sevgilerimi yolluyorum. Demet'e kitabımı göndereceğim okusun ona iyi gelsin." açıklamasında bulundu.

"KENDİSİ HAİNDİR"
Pınar Aylin'in ardından İzzet Yıldızhan programa bağlanarak "Yıllar önce Bülent Ersoy ile program yapıyorduk. Kendisi aranıp davet edildi. 'O varsa ben gelmem' konusunu kendisi bana yaşattı. Kendisiyle eskiye dayalı geçimsizlik konumuz vardı onu ifşa etmem... Demet Akalın kendini hiç masum göstermesin. Kendisi de haindir. Sanatçı arkadaşları için açıklamalar yaparken; Pınar Aylin'i suçlarken kendisini masum mu gösteriyor yani? Tartıştığımız bir konu vardı. Neden o konuda bize bu kadar kin güdüp 'O varsa ben gelmem' dedi?" dedi.