Demi Lovato'dan ilk açıklama!

Geçen ay aşırı doz uyuşturucu kullandığı için hastaneye kaldırılan 25 yaşındaki ABD’li şarkıcı Demi Lovato ilk kez açıklama yaptı.Demi Lovato instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Alışkanlığımla ilgili yolculuğum hakkında her zaman açık oldum. Öğrendiğim şey, bu hastalığın zamanla yok olan veya solan bir şey olmaması. Mücadele etmek zorunda olduğum bir şey ve mücadele henüz tamamlanmadı” notunu düşü. 24 Temmuz’da hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcının hangi maddeleri kullandığı kamuoyuna bildirilmedi. Lovato, yaptığı açıklamada Tanrı’ya, hayranlarına, ailesine, ekibine ve Los Angeles’taki Cedars-Sinai Medical Center’da bulunan sağlık personeline de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.


Yaptığı paylaşımla “Şimdi iyileşmek için zaman, sağlıklı olmaya odaklanma ve tedaviye devam etmem gerekiyor. Mücadeleye devam” mesajı veren şarkıcı, uzun zamandır uyuşturucu sorununun yanı sıra yeme bozukluğu ve bipolar hastalığıyla da mücadele ediyor.

Ünlü pop şarkıcı Lovato için Twitter'da #PrayForDemi etiketi de açıldı. Hayranları buradan iyi dilek ve destek mesajları paylaşmayı ihmal etmedi.

Demi Lovato, Antalya'yı salladı!

Demi Lovato için geri sayım başladı!