Deniz Akkaya'nın evi mest etti!

Manken-sunucu Deniz Akkaya evinin kapılarını açtı. Deniz Akkaya, kızı Ayşe ile yaşadığı Reşitpaşa'daki müstakil evinde yaşıyor. İşte Deniz Akkaya'nın göz kamaştıran evi...Uzun yıllar profesyonel mankenlik yapan Deniz Akkaya, 2 yıl önce taşınma kararı aldığı Emirgan’daki evinin kapılarını açtı.

Deniz Akkaya fena köpürdü!

Akkaya, İki katlı 250 m2'lik villada kızı Ayşe ve British Shorthair cinsi sevimli kedisi Pati ile yaşıyorlar. "Life Time"da sunuculuk yapan Deniz Akkaya, ''Evin Ayşe'nin okuluna yakın olması önemliydi benim için. Yıllarca Boğaz'ın mavisini seyreden evlerde yaşadım. Biraz da yeşilin keyfini çıkarmaya karar verdim. Buranın bahçesi ve bulunduğu konum beni cezbetti. Hem şehrin kaosundan izole hem de merkezi bir noktada bulunuyor'' diye ifade etti.


Deniz Akkaya, evini bir emlakçı vasıtasıyla bulduğunu da ekledi. Oturduğu evin kendisine ilk gösterilen ev olduğunu dile getiren Akkaya, ''Daha önce yaşadığım evler de hep uzun süreli oldu. Ama hepsi gereğinden fazla büyüktü, artık sıkılmıştım bu durumdan. Burası tam aradığım ebatta, bizim çekirdek ailemize uygun ve sıcak bir evdi. İçinde tadilat yapmamı gerektiren durumlar olmaması da cabasıydı'' dedi.

Deniz Akkaya'dan olay yaratan poz!

Evin girişinde salon, mutfak, bir oda ve misafir tuvaleti yer alıyor. Kızı ve kendine ait yatak odaları, ortak kullanımlı geniş banyosu ve giyinme bölümü ise üst katta. Evin dekorasyon aşamasında yakın arkadaşı iç mimar Nazlı Goldenberg’ten destek almış Akkaya: “Nazlı mesleğini yapmıyor. Keşke yapsa... Onun evini de zevkini de hep beğenirim. Bana burası için fikirler vermesini rica ettim. Bazı konularda iç mimar Engin Özmen devreye girdi.”

Deniz Akkaya'dan anlamlı hareket!

Koyu renkte ve maskülen çizgisi olan bir salon hayal etmiş öncelikle. 1 ayda ev tamamlanarak yaşanır hale getirilmiş. Deniz Akkaya, ''Önceki evlerimde tadilat ve dekorasyon işleri o kadar çok zaman almıştı ki... Sıtkım sıyrılmıştı. Burada her şey hızlı ilerledi. Bunda Nazlı'nın beni tanıyor olması ve benim ona ne tarz bir ev istediğimi iyi anlatmam tabii etkili oldu. Eve giren iç mimar veya dekoratörle uyumlu ilerlemenin ne demek olduğunu burada anladım''dedi.


Televizyona yaptığı moda ve magazin programlarındaki yorumculuk işini sevmiş. ''Ekip arkadaşlarımla bu yaz çalışma kararı aldık. Yani bu yaz tatil planlarımı ertelemiş durumdayım'' dedi. Çalışmayı ve üretmeyi sevdiğini, öyle uzun tatillerin kendisine göre olmadığını anlatıyor: ''Hele şu dönem, hiç kimsenin çalışmama gibi bir lüksü yok diye düşünüyorum. Ayrıca hiçbir zaman önüme gelen fırsatları -bana uygun olduğu sürece tabii- tepen biri olmadım.''

Deniz Akkaya'dan olay yaratacak sözler!