Dilan Çiçek Deniz aşk iddialarına cevap verdi!

Dilan Çiçek Deniz, ayrılığı ve hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili konuştu. Deniz, "Her güzel şey bitermiş, başladı ve bitti. Hayatımda kimse yok" dedi.Show TV'de ekrana gelen Çukur dizisi ile kariyerinde zirve yapan ve dizide Aras Bulut İynemli (Yamaç) ile yakınlaştıkları sahneler yüzünden sevgilisi Okan Can Yantır’la ayrıldığı konuşulan Dilan Çiçek Deniz, ayrılığı ve hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili konuştu.

Dilan Çiçek Deniz'e bir şok daha!

Yeni evi için alışverişe çıktığı Birand Tunca ile sevgili olduğu iddialarına "Hayatımda kimse yok, Birand arkadaşım sadece" diyen güzel oyuncu, Mehmet Dinçerler’le ilişki yaşadığı iddiaları için ise "Öyle birisini tanımıyorum bile" dedi.

"Öpüştü diye linç edildi"

Okan Can Yantır’la biten ilişkisi sürpriz bir şekilde son bulan Deniz, biten ilişkisi için "Her güzel şey bitermiş, başladı ve bitti" diyerek ilişkiyi bitiren nedenin Çukur dizisindeki öpüşme sahneleri olmadığı söyledi.

Dilan Çiçek Deniz, Okan Can Yantır'dan ayrıldı!

Ünlü oyuncu, “Şu an yalnız çok mutluyum. Hayatımda kimse yok. Uzun bir sürede olsun istemiyorum” dedi.

Dilan Çiçek Deniz: Abartıldığı kadar değil

Dizideki öpüşme sahnelerinin RTÜK’te ceza almasın için "Bu konu da feministlik damarım tutuyor" diyen güzel oyuncu, “Kendi içinde yaptığın bir şeyi insanların arasında yapınca bir sorun teşkil etmesini anlayamıyorum” diyerek RTÜK’ten gelen cezaya tepki gösterdi.

İşte Dilan Çiçek Deniz'in yeni aşkı!

Kaynak: ucankus.com