Ece Erken'e şok üstüne şok!

Ünlü sunucu Ece Erken'e önce eski eltisi 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Ardından Hakan Akkaya'nın hakkında çıkarttığı tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle Erken'e bir ay disiplin hapsi cezası verildi. Erken karara itiraz etti. Bakalım bu davalar nasıl sonuçlanacak?Ece Erken'in eski eltisi Güldeniz Uçar geçtiğimiz günlerde mahkemeye başvurarak Ece Erken hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Uçar'ın avukatı yaptığı açıklamada Ece Erken'in müvekkiline hakaret ettiğini ileri sürerek şu ifadeleri kullandı.

''Müvekkilime dolandırıcı ve iffetsiz kadın diyecek kadar ileri gitmişlerdir. Onun onuruna, namusuna, şerefine ağır saldırılarda bulunmuşlardır. 100 bin liralık manevi tazminatın faiziyle birlikte davalılardan tahsilini talep ediyoruz.''

Güldeniz Uçar

HAPİS ŞOKU!

Bu olaydan kısa bir süre sonra da Hakan Akkaya'nın hakkında çıkarttığı tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle Ece Erken'e bir ay disiplin hapsi cezası verildi. Erken karara itiraz etti. Eğer 2 hafta içinde karara itiraz etmeseydi hapse girmesi kesinleşecekti.

Bakalım Ece Erken hakkında açılan bu davalar nasıl sonuçlanacak? Ece Erken bu davaları kayıp mı edecek, yoksa haklı mı bulunacak?

Bekleyip göreceğiz...

Bu haberler de ilginizi çekebilir: