Engin Altan Düzyatan'dan veda!

150. bölümü ile ekranlara veda eden 'Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda etti.TRT 1'de yayınlanan ve fenomen haline gelen 'Diriliş Ertuğrul' 150. bölümü ile ekran macerasına nokta koydu. Büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizi gelecek sezon 'Diriliş Osman' adıyla devam edecek. Yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan ise dizide yer almayacak. Osman Bey karakterine ise bir diğer yıldız oyuncu Burak Özçivit hayat verecek.

Engin Altan Düzyatan'dan Amine ve Mesut'a çok konuşulacak hediye!

Dizideki karakteri Ertuğrul Bey ile özdeşleşen Düzyatan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, diziye veda etti. Yakışıklı oyuncu, vedasında şu ifadelere yer verdi:

"İlk set gününden itibaren, çok emek ve özveriyle hazırlanan Metin Günay ' ın kurduğu dünyaya ben ve ekip arkadaşlarım inanarak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak 5 sezon geçirdik. Bu süre içerisinde bizi yalnız Türkiye 'den değil Dünyanın dört bir yanından izleyerek destekleyen tüm seyircimize çok teşekkürler. Beraber çalıştığım tüm oyuncu arkadaşlarıma, yayıncı kuruluşumuz TRT1'de yapımcımız Mehmet Bozdağ'a teşekkürler. Böyle unutulmaz bir işin içinde olmak, zor şartlarda çalışıp bu işi buralara kadar getirmek kameraman arkadaşlarımdan, set çalışanlarına kadar arkada büyük bir ekibin çalışması sonucu oldu. Emeği geçen herkesle çalışmak benim için büyük zevkti. Yeni projelerde görüşmek üzere."


Engin Altan Düzyatan: Burak benim eskiden beri kardeşim!

Burak Özçivit'ten Engin Altan Düzyatan itirafı!

Bu haberler de ilginizi çekebilir: