Engin Altan Düzyatan'ın 94 bin liralık saat siparişi!

'Diriliş: Ertuğrul' dizisiyle yıldızı parlayan ve son oynadığı reklam filminde kendinden çok söz ettiren Engin Altan Düzyatan, dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden biri olan Patek Philippe Nautilus sipariş ederek kendini ödüllendirdi.Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt köşesinde Engin Altan Düzyatan'ın dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden birini sipariş ettiğini yazdı.

Diriliş Ertuğrul'a ağır fatura!

İşte o yazı:

Takabilmek için iki yıl bekleyecek!

TRT 1'deki 'Diriliş: Ertuğrul' dizisiyle yıldızı iyice parlayan ve en son Vakıfbank'ın reklam yüzü olan Engin Altan Düzyatan'ın kendini ödüllendirdiğini öğrendim. Vakıfbank ile 6 milyon liraya imza attığı söylenen ünlü oyuncu, kendisi için dünyanın en popüler ve pahalı saatlerinden biri olan Patek Philippe Nautilus sipariş etmiş. Ancak Düzyatan'ın ödülüne kavuşması için yaklaşık iki yıl beklemesi gerekiyor.

Diriliş Ertuğrul'dan üzücü haber!

TAMAMEN EL YAPIMI

Çünkü tamamen el yapımı olan ve sınırlı sayıda üretilen saat için bekleme sırası var. Bu arada hepiniz saatin fiyatını merak ediyorsunuzdur, hemen söyleyeyim:

24 bin 100 İsviçre Frangı. (Bugünkü kurla yaklaşık 94 bin TL) Düzyatan'ın, dünya yıldızlarının da bileğini süsleyen ve çoğu erkek için arzu nesnesi olan saati şimdiden hayırlı olsun...

Ünlü isimlerle baloda buluştular!

KARABORSADAKİ İKİNCİ EL FİYATI 150 BİN LİRA

Kenan İmirzalıoğlu'nun 1.5 yıl sıra bekledikten sonra iki yıl önce kavuştuğu aynı saat, Mustafa Ceceli'nin de bileğini süslüyor. İşin ilginci, aynı saatin karaborsadaki ikinci el fiyatı yaklaşık 150 bin lira. (Kaynak: sabah.com.tr)

Engin Altan Düzyatan müjdeyi verdi!

VİDEO İÇİN TIKLAYIN