FATİH TERİM'İN KABUL GÖRMEYEN 4 ŞARTI NE?

Fatih Terim'in kabul görmeyen 4 şartı!Sabahspor.com Fatih Terim'i aradı. Telefonlara yanıt veren Terim'in asistanı, Fatih Hoca'nın Galatasaray kulübünün açıklamasından başka herhangi bir açıklama yapmayacağını söyledi.

Terim'in asistanı, "Fatih Terim'in Galatasaray'ın teklifini kabul etmediği haberleri doğrudur, hocamız şu an Galatasaray'ın bu teklifini düşünmediğini söylemiştir, nedeni ise ailevidir, kulübün yapacağı açıklamanın dışında herhangi bir açıklama ya da konuyla ilgili basın toplantısı yapmayı düşünmemektedir" dedi.

FATİH TERİM'İN KABUL GÖRMEYEN 4 ŞARTI

Galatasaray'ın yeni patronu olmasına kesin gözüyle bakılan Fatih Terim, sarı - kırmızılı yönetimin teklifini geri çevirdi.

Bu sabah saatlerinde yapılan açıklamayla Rijkaard'la yollarını ayırdığını açıklayan Galatasaray'a Fatih Terim'den şok bir cevap geldi. Daha önce "Başında hocası olan hiç bir takımla görüşmem" diyen tecrübeli teknik adamın, Galatasaray'ın teklifini reddettiği öğrenildi.

Bugün saat 14.00'te Adnan Polat'la bir araya gelen Fatih Terim'in şartlar sunduğu ama Polat'ın bunlara yanaşmaması sebebiyle "O zaman görüşmemize gerek yok" diyerek Galatasaray'ın teklifini geri çevirdiği öğrenildi.

İşte Fatih Terim'in Başkan Adnan Polat tarafından kabul edilmeyen şartları olarak gösterilen ve ligtv.com.tr'de yayınlanan maddeler;

1- Adnan Sezgin'i istemem

2- Tek yetkili ben olurum

3- Siz Tugay Kerimoğlu'nun yardımcım olmasını istiyorsunuz ama bu konuda kesin kararımı vermedim. Önce başlasın sonra bakarız.

4- Florya'da her kuralı ben belirlerim. Malzemeciden çaycıya kadar her şeyi ben belirlerim.