FENERBAHÇE - GALATASARAY

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde maç golsüz sona erdi...90.Dakika :Fenerbahçe atağında Semih savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
90.Dakika :Galatasaray atağında Sabri ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Volkan'da kaldı.
90.Dakika :4. Hakem Halis Özkahya maçın sonuna 3 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
90.Dakika :Galatasaray atağında Emre Çolak ceza sahası önünden kaleye sert vurdu ama top kaleci Volkan'da kaldı.
89.Dakika :Galatasaray atağında Pino orta alandan topla beraber ceza sahası içine yöneldi ama savunmada Yobo ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
88.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Servet topu uzaklaştırdı.
86.Dakika :Galatasaray atağında Sabri sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
85.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan topla çizgiye inmek istedi ama savunmada Sabri ayak koyarak topu kazandı.
84.Dakika :Fenerbahçe atağında Niang sol kanattan topla ceza sahası içine yöneldi ama savunmada Servet ayak koyarak topu kazandı.
83.Dakika :Fenerbahçe'de Emre sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Niang kafayı vurdu ama top auta çıktı.
82.Dakika :Galatasaray'da Pino serbest vuruşu engellediği için Sarı Kart gördü.
81.Dakika :Fenerbahçe atağında Kazım sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
80.Dakika :Fenerbahçe'de Emre sağ kanattan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
78.Dakika :Galatasaray atağında Hakan Balta kendi sahasından ileriye doğru uzun oynadı ama kaleci Volkan çıkarak topun sahibi oldu.
77.Dakika :Galatasaray'da Sabri sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
76.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 9 numarayla Elano Giren oyuncu 52 numarayla Emre Çolak
75.Dakika :Fenerbahçe'de Dia kasığındaki sakatlık nedeni ile zorunlu olarak değiştirildi.
74.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan hızla ilerledi, çizgiye indi, ceza sahası içine yerden pasını verdi, Semih gelişine sert vurdu ama top auta çıktı.
73.Dakika :Fenerbahçe atağında Niang sol kanatta topla buluştu ceza sahası içine girdi kaleye sert vurdu ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
71.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 92 numarayla Dia Giren oyuncu 8 numarayla Kazım
70.Dakika :Galatasaray atağnda Pino topla beraber ceza sahası içine girmek istedi ama savunmada Yobo ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
69.Dakika :Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Alex Giren oyuncu 23 numarayla Semih Şentürk
68.Dakika :Fenerbahçe'de Lugano rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
67.Dakika :Fenerbahçe atağında Dia sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Servet araya girerek topu taca gönderdi.
65.Dakika :Galatasaray atağında Ayhan sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
64.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 19 numarayla Cana Giren oyuncu 23 numarayla Serkan Kurtuluş
62.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Mehmet Topuz yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.
61.Dakika :Fenerbahçe atağında Gökhan Gönül sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Servet araya girerek topu kornere gönderdi.
60.Dakika :Galatasaray atağında Elano ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top doğrudan kaleci Volkan'a geldi.
59.Dakika :Galatasaray atağında Pino sol kanattan topla ilerlemek istedi ama kontrolü iyi olmayınca top taca çıktı.
57.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex savunmanın arkasına doğru uzun oynadı Niang hareketlendi ama hakem öncesinde Niang için ofsayt kararı verdi.
56.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top az farkla üstten auta çıktı.
55.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 21 numarayla Misimovic Giren oyuncu 8 numarayla Barış Özbek
54.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex ceza sahası içinde kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
53.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
51.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Yobo yükseldi kafayı vurdu ama top kaleci Aykut'ta kaldı.
50.Dakika :Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Alex Niang'a doğru pasını verdi, Niang topla buluştu, rakiplerini geçerek ceza sahası içine girdi, dar açıdan kaleye sert vurdu ve top kaleci Aykut'tan sekti sonrasında Servet uzaklaştırmak isterken top bir kez daha kaleci Aykut'a çarparak kornere çıktı.
49.Dakika :Galatasaray'da Elano sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Lugano kafayla topu uzaklaştırdı.
48.Dakika :Fenerbahçe atağında Servet topu kaleci Aykut'a geri pas vermek istedi top kısa düştü Niang hareketlendi ama kaleci Aykut son anda müdahele ederek topu uzaklaştırdı.
47.Dakika :Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Stoch sol kanatta topla buluştu, ön direğe ortasını yaptı Alex Servet'in yanından kafayı vurdu ve top yandan auta çıktı.
46.Dakika :Galatasaray hakem Bülent Yıldırım'ın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.Her iki takımda ilk yarıdaki kadrolarını koruyarak maça başladı.
45.Dakika :Hakem Bülent Yıldırım ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 Beraberlikle sona eriyor.
45.Dakika :Galatasaray atağında Cana topla beraber ceza sahası içine girdi ama savunmada Yobo ayak koyarak topu taca gönderdi.
44.Dakika :4. Hakem Halis Özkahya ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
43.Dakika :Galatasaray atağında Pino sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Volkan'da kaldı.
42.Dakika :Galatasaray'da Ayhan gördüğü bu kartla haftaya oynanacak Antalyaspor karşılaşmasında cezalı duruma düştü.
41.Dakika :Galatasaray'da Ayhan rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
39.Dakika :Fenerbahçe atağında Caner sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savnmada Neill'de kaldı.
38.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre orta alanda Neill'e baskı yaparak topu almak istedi ama hakem Emre'nin Neill'e faul yaptığına karar verdi.
37.Dakika :Galatasaray atağında Elano sağ kanatta topla buluştu ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
35.Dakika :Galatasaray atağında Neill kendi sahasından ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan kaleci Volkan'a geldi.
34.Dakika :Fenerbahçe'de Emre rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
33.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Aykut çıkarak yumrukla topu uzaklaştırdı.
32.Dakika :Fenerbahçe atağında Alex sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
30.Dakika :Galatasaray atağında Elano sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Volkan çıkarak topun sahibi oldu.
28.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol çaprazda ceza sahası içinde topla buluştu, rakibini geçerek şut vurmak istedi ama savunmada Neill ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
27.Dakika :Galatasaray atağında Pino ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
26.Dakika :Galatasaray atağında Mustafa Sarp ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top yandan auta çıktı ama öncesinde hakem Pino için ofsayt kararı verdi.
25.Dakika :Fenerbahçe'de Emre orta alan önünden serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Servet kafayla topu uzaklaştırdı.
24.Dakika :Galatasaray'da Neill rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
23.Dakika :Galatasaray atağında Neill ceza sahası önünde savunmadan seken topa çok sert vurdu ve kaleci Volkan son anda topu köşeden kornere çeldi.
22.Dakika :Galatasaray atağında Ayhan sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Gökhan Gönül topu uzaklaştırdı.
21.Dakika :Fenerbahçe atağında Caner sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Aykut'ta kaldı.
20.Dakika :Fenerbahçe atağında savunmadan seken topa Niang sert vurdu top savunmadan geri döndü sonrasında dönen topa bu kez Emre vurdu ama top bir kez daha savunmadan geri döndü.
19.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan serbest vuruşu kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Yobo yükseldi kafa vurmak istedi ama savunma araya girerek kafayla topu uzaklaştırdı.
18.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan topla bir kez daha ceza sahası içine yöneldi ama savunmada Neill'in müdahelesi sonucunda yerde kaldı ve hakem serbest vuruş kararı verdi.
17.Dakika :Fenerbahçe atağında Dia sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Aykut'ta kaldı.
16.Dakika :Fenerbahçe'de Alex ceza sahası önünden serbest vuruşu kullandı, ön direğe doğru kavisli bir orta yaptı ama savunmada Servet topu uzaklaştırdı.
15.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan ceza sahası içine yöneldi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
14.Dakika :Fenerbahçe atağında Niang orta alandan topu aldı rakiplerini geçerek ceza sahası içine yöneldi ve savunmaya yardıma gelen Ayhan ayak koyarak topu kazandı.
13.Dakika :Galatasaray atağında Pino sol çaprazda rakibini geçerek yerden sert vurdu ve kaleci Volkan son anda uzanarak topu kornere çeldi.
12.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
11.Dakika :Galatasaray atağında Sabri sağ kanattan kaleye doğru ortasını yaptı ve top kaleci Volkan'da kaldı.
10.Dakika :Galatasaray atağında Hakan Balta sol kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunmada Yobo araya girerek topu uzaklaştırdı.
9.Dakika :Galatasaray atağında Elano ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Volkan'da kaldı.
8.Dakika :Fenerbahçe'de Niang'ın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.
7.Dakika :Fenerbahçe'de Niang bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
6.Dakika :Fenerbahçe atağında Emre ceza sahası içine pasını verdi, Niang hareketlendi ama kaleci Aykut zamanında çıkarak topun sahibi oldu.
5.Dakika :Galatasaray gole çok yaklaştı. Elano sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi, Pino hareketlendi topla buluştu, kaleci Volkan'ıda geçti dar açıdan şutunu vurdu ve savunmada Gökhan Gönül son anda çizgiden topu çıkararak mutlak bir golü önledi.
4.Dakika :Galatasaray atağında Sabri sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunmada Caner ayak koyarak topu kazandı.
3.Dakika :Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Mehmet Topuz yükseldi kafayı vurdu ama top kaleci Aykut'ta kaldı.
2.Dakika :Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
1.Dakika :Karşılaşma Fenerbahçe'den Niang'ın vuruşuyla başlıyor.
0.Dakika :Fenerbahçe ise kalede Volkan Demirel, Defansta Caner, Lugano, Yobo, Gökhan Gönül; Orta Sahada Stoch, Mehmet Topuz, Emre, Dia Forvette ise Alex ve Niang ile maça başlayacak.
0.Dakika :Galatasaray karşılaşmaya kalede Aykut, Defansta Sabri, Servet, Neill, Hakan Balta; Orta sahada Elano, Cana, Mustafa Sarp, Ayhan; Forvette ise Misimovic ve Pino ile başlayacak.
0.Dakika :Fenerbahçe takımı da şu anda Şükrü Saraçoğlu Stadına giriş yaptı.
0.Dakika :Galatasaray takımı şu anda Şükrü Saraçoğlu stadına giriş yaptı.
0.Dakika :Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe 16 puanla beşinci, Galatasaray ise 12 puanla 10. sırada bulunuyor.
0.Dakika :Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 9.hafta karşılaşmasında sezonun büyük derbisinde Şükrü Saraçoğlu Stadında Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya geliyo