Fenomen dizi 'Suits' Türkiye'ye uyarlanıyor!

Karga Seven Türkiye, yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran fenomen dizi "Suits"in yapım haklarını satın aldı. Karga Seven, dizinin Türk versiyonunu izleyiciyle buluşturmak için hazırlıklara başladı.NBC Universal ile Suits'in yapım hakları için anlaşan Karga Seven Türkiye, dünyanın dört bir yanında hayranları bulunan diziyi Türkiye için uyarlayacak. Yayınlandığı sekiz sezon boyunca reyting listesinde birinci sırada yerini alan Suits'in uyarlamasında hangi oyuncuların rol alacağı ise henüz merak konusu.

Geçtiğimiz aylarda Karga Seven Türkiye'nin CEO’su olan Ömer Özgüner konu hakkında, “20’yi aşkın ülkede yüz milyonları bulan seyirciye sahip bir diziyi Türk izleyicisi ile buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Türk seyircisinin Suits’in etkileyici hikayelerini ve keskin karakterlerini seveceğinden şüphem yok. Dizinin Türk hayranları şimdiden Harvey, Rachel ve Mike karakterlerini kimlerin oynayacağını konuşuyor” şeklinde konuştu.

Karga Seven Türkiye ile anlaşmadan mutluluk duyduklarını dile getiren NBC Universal yetkilisi Ana Langenberg ise, “Suits şu ana kadar yayınlanan 115 bölümüyle, Amerika’nın en sevilen dizilerinden biri oldu. Karga Seven Pictures’ın uzmanlığı ile Türkiye’de de, Suits’in benzer bir başarıyı yakalayacağına inanıyoruz” dedi.

DİZİNİN KONUSU

Başarılı avukat Harvey Specter’ın, zeki ama üniversiteyi bitirmemiş Mike Ross’u işe alması ile başlayan Suits, üst düzey bir hukuk firmasının hareketli dünyasını konu alıyor. Tanımadığı bu dünyaya alışmaya çalışırken Mike, adalete hizmet edebilmek için şirketin en iyi asistanı Rachel ve Harvey’in sekreteri Donna’nın yardımına başvurur. Bir dolandırıcının pratik zekasına ve fotografik hafızaya sahip olan Mike, diploması olmamasına rağmen bir hukuk dehası olduğunu kanıtlar.