Fernandes'ten geccelerde göbek şov!

Sakatlığını bahane edip değil maça, idmana dahi çıkmayan Beşiktaşlı Fernandes, boş vakitlerini geccelerde dansözlerle göbek atarak geçiriyor!Beşiktaş'ın büyük ümitlerle transfer ettiği Portekizli yıldız Manuel Fernandes, yeşil sahalardan çok eğlence hayatında başarılı çıktı. Sakatlığını bahane ederek Beşiktaş'ın Gençlerbirliği ile oynadığı maçtan önceki idmanına çıkmayan Fernandes, onun yerine eğlenmeyi tercih etti.

Manuel Fernandes, önceki gece müdavimi olduğu Nişantaşı Sess Bar'da eğlendi. Geç saatte mekandan çıkan futbolcu, gazetecilere görüntülenmemek için büyük çaba sarf etti.

SABAHA KADAR ELLER HAVAYA!
'Kara Kartal'ın ünlü futbolcusunun geçtiğimiz akşam da Ortaköy'de bir mekanda felekten bir gece çaldığı ortaya çıktı. Yurt dışından gelen arkadaşlarıyla mekana giden Manuel Fernandes, güzel dansözlerle gece boyu karşılıkla göbek attı. Beşiktaş için harcamadığı enerjisini kendi eğlencesi için harcamayı tercih eden Portekizli yıldız, sabahın ilk ışıklarına dek arkadaşlarıyla dans etti. Fernandes'in göbek atarken ki mutluluğu da objektiflere böyle takıldı.

HEMEN KIVIRDI!
Masasına gelen güzel dansözden kendisine oryantal dansı öğretmesini isteyen Manuel Fernandes, kısa sürede belini kıvırmayı başardı. Fernandes, gece boyu bol bol göbek attı.

Bu haberler de ilginizi çekebilir: