Fi dizisinin 4. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

"Fİ" dizisinin bu akşam yayınlanması gereken 4. bölümünün yayınlanmaması izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Diziseverler sürükleyici dizinin bu akşam yayınlanması gereken 4. bölümünü internette göremeyince meraklanmaya başladılar. İzleyicilerin merakla beklenen haber geldi.Çok satan kitap serisi Fi Çi Pi’nin ilk halkası olan Fi dizisi, 31 Mart Cuma günü itibariyle yayınlanmaya başladı. Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Mehmet Günsür ve Ozan Güven’in başrollerini paylaştığı Fi’nin ilk üç bölümü diziseverle buluştu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki, Fi dizisinin 4. bölümü ne zaman yayınlanacak?

İlk üç bölümü birden yayınlanan Fi dizisinin yeni bölümü için bekleyiş bir süre devam edecek. Cesur sahneleriyle magazin gündemine konu olan Fİ’nin 4. bölümü 14 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

Özge Özpirinçci'nin Fİ'deki cesur sahnesi

Fİ DİZİSİNİN KARAKTERLERİ

Psikolojik mesajlar veren filmde Serenay Sarıkaya, çok hırslı bir dansçı olan "Duru" karakterine, Ozan Güven, "Can Manay" adında karanlık bir geçmişi olan psikoloğa, uzun süredir ekranlardan uzak olan Mehmet Günsur ise Duru’nun dans hocası aynı zamanda sevgisi Deniz’i canlandırıyor.

"Fi"de olay sahneler!

Fİ'nini ilk sahnelerine damga vuran isim Özge Özpirinçci oldu. Genellikle sempatik ve masum rolleri canlandıran Özge Özpirinççi, Ozan Güven ile çekilen sevişme sahnesiyle şaşırttı. 2. bölümde gözüken Özge Özpirinçci ünlü bir dizi oyuncusu olan Sıla'yı canlandırıyor.