Gelin adayı İngiltere'de de alay konusu oldu!

Yaptırdığı dövme ile magazin gündemine oturan eski gelin adayı Naz Mila, şimdi de İngiliz basınında alay konusu oldu.Katıldığı bir televizyon programında gelin adayı olarak adını duyuran Naz Mila, yaptırdığı bir dövme yaptırarak magazin gündemine oturmuştu. Her paylaşımı ile olay olan 27 yaşındaki Mila, göğüs altından diz kapağına kadar "I can judge a single god with my wrongs and wrongs" yazdırmıştı.

Naz Mila, dövmesinin "Beni doğrularım ve yanlışlarımla sadece Tanrı yargılar" anlamına geldiğini düşünerek yaptırsa da, dövme bozuk bir gramerle ve yanlış kelimelerle yazıldığı için ortaya manasız bir cümle çıkıyordu. Naz Mila'nın ‘Ben yargılarım, yalnız Tanrıyı hatalarım ve hatalarla…’ şeklindeki anlamsız söz öbeğinden oluşan dövmesi, sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Gelin adayının dövmesi olay oldu!

Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri haline gelen Naz Mila ve dövmesinin ünü, şimdi de Türkiye sınırlarını aştı. İngiltere'nin çok okunan gazetelerinden Daily Mail ve The Sun, Naz Mila'yı sayfalarına taşıdı. Gazete, Naz'ın dövmesinin yanlış çevrilmiş olduğunu ve özellikle sosyal medyada alay konusu olduğunu söyledi. Daily Mail, Naz'ın Azerbaycan'da dünyaya gelen bir reality şov yıldızı olduğunu da yazdı ve Instagram'da 850 bin kişilik bir takipçi ordusu olduğunu da belirtti.Gelin adayından 'muzlu' paylaşım!