Gülşen: Oğlumu ticari malzeme yapmam!

Güzel popçu Gülşen, annelikte kendi kurallarını ilan etti. 2 ay önce anne olan şarkıcı, oğluyla asla reklamda oynamayacağını söyledi. Gülşen 'Azur Benan'ı ticari malzeme yapmam' diyerek de ünlü annelere gönderme yaptı.Oğlu Azur Benan'ı 11 Ocak'ta kucağına alan Gülşen'den ünlü annelere üstü kapalı gönderme… Müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu'yla oğlunu objektiflerden uzak tutmak için elinden geleni yapan Gülşen, çocuğunu reklam malzemesi yapmamak için de bildiğinden şaşmıyor.

Doğum öncesinde çok sayıda hastaneden sponsorluk teklifi almasına rağmen bütün teklifleri elinin tersiyle geri çeviren ünlü şarkıcı, oğluyla reklam filminde oynaması için kapısını çalan firmalara da olumsuz yanıt veriyor.

Azur Benan'ın geleceği için her şeyi eşi Ozan Çolakoğlu'yla birlikte en ince ayrıntısına kadar düşünen çiçeği burnunda anne Gülşen, eşiyle bir bankada oğlu adına hesap açtırmıştı. Doğuma kadar sahnelerden inmeyen ve hatta oğlunu kucağına aldıktan 26 gün sonra bile konser veren Gülşen, hamilelik boyunca ve sonrasında da sürekli organik beslendi.

40 yaşında anne olan Gülşen, özellikle hurmalı yoğurt yiyerek kısa sürede eski formuna kavuştu. Çocuğunun her anına tanıklık etmek için bakıcı da tutmayan ünlü popçu, 'annelik kanunlarına' bir yenisini ekledi.

'NAZARDAN KORKUYORUM'

Gülşen, çocuğuyla reklamlarda oynamayı düşünüp düşünmediği hakkında şunları söyledi: "Oğlumu ticari malzeme yapmam. Bu yüzden onunla reklamlarda oynamam için firmalardan gelen teklifleri hiç düşünmeden geri çeviriyorum."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:sabah.com.tr