GÜRSEL VE TUNÇBİLEK HAKARETLERİ İNKAR ETTİ!

Birbirlerine hakaretler yağdıran Ece Gürsel ile İsmail Tunçbilek, birlikteydi. Kendi dediği her şeyi de inkar eden model, 'pes' dedirtti!Çok değil bundan 2 ay önce Ece Gürsel ile İsmail Tunçbilek, şiddetli bir kavgaya tutuşmuştu. Tunçbilek, ünlü model için; "Yalak, bulaşık. İki yüzlü, sahte insan" gibi ağır sözler sarf ederken; Ece Gürsel de müzisyen aşkını mahkemeye vereceğini söylemişti.

Ancak bu sözler çabuk unutuldu, ünlü çift tükürdüklerini yalamakta çok gecikmedi. "Reklam" denilen ilişkilerini bitirdiklerini Twitter'dan duyuran Ece Gürsel ile İsmail Tunçbilek, önceki akşam ise "Biz hiç ayrılmadık ki!" dedi.

Ünlü manken, 5 Mayıs'ta bir gazeteye verdiği röportajında; "İlişkimiz yürümediği için İsmail ile ortak bir karar alıp ayrıldık" demişti. Gürsel, önceki akşam bu sözlerini de inkar etti:

"Birlikteliğimiz uzun süredir sürüyor. Ayrıldığımızı kim söylemiş!" Gürsel, Tunçbilek evli olduğu dönemde müzisyenle aşkını da inkar etmişti.

Ece Gürsel'in ilk albümü "Yarı Farkında" için bir araya gelen ikilinin bu tavırları; reklama bağlandı. Gürsel, satışları iyi gitmeyen albüm için bütün birikimini harcamıştı.

Tunçbilek o dönemde Twitter'ına şunları yazmıştı; “Bendeki tüm resimlerini tek tek her gün buradan yayınlayacağım Ece Gürsel... Her gün biraz daha rezil olacaksın yalanlarınla... Ben sana ne diyeyim ya acınacak kadın. Yazık kendini kandıran aciz, yaşadıklarını kendinden bile saklayan.” Gürsel’e Twitter’dan destek veren birine de kızan Tunçbilek, “Sen de torbacılık mı yapıyordun kardeş, ne ayaksın? Malı sen mi temin ediyordun yoksa? Müptela?.. Ece Gürsel akraban falan mı?” diye yazdı.