Hadise paraya kıydı!

Kilolarıyla başı dertte olan şarkıcı Hadise 2 haftalık detoks kampına girip form tutmak için yaklaşık 60 bin lira ödeyecek.Yaz aylarının gelmesiyle şarkıcı Hadise'yi zayıflama telaşı sardı.

Daha önce de zayıflamak için çabalara giren hatta Şeyda Coşkun'dan destek alan popçunun ödediği ücretlere rağmen program sonrasında hızla kilo vermesinden dolayı vücudunda sarkmalar oluşmuştu. Bu yüzden de Coşkun'la davalık olan ünlü şarkıcı, bu kez farklı bir yola başvurdu.

Hadise'nin bu sefer dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan ABD’li yaşam koçu Tracy Anderson'dan destek alacağı konuşuluyor.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; ünlü yaşam koçuna e-mail yoluyla ulaşan güzel popçu, yaz başında ABD’de 10 günlük bir detoks kampına girecek.

Kamp için ünlü şarkıcının cebinden 7 bin 500 dolar (28 bin lira) çıkacak. Tracy Anderson’un özel karışımlarıyla da vücudunu arındıracak olan Hadise, bunun için de bin 500 dolar yani 5 bin 600 lira ödeyecek.

Tracy Anderson, Hadise’ye 1 yıllık beslenme ve egzersiz programı da hazırlayacak. Bu programın bedeli ise 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira)…

60 BİN LİRA ÖDEYECEK

Uçak ve konaklama masraflarıyla birlikte yaklaşık 60 bin lira ödeyecek olan Hadise’ye zayıflamak bir hayli pahalıya patlayacak. 47 yaşında ve 2 çocuk annesi olan Jennifer Lopez’in sıfır beden olmadan yakaladığı form, Hadise’ye ilham verdi…

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...