Hadise, Serhat Akın'a çok fena patladı!

Twitch yayın platformunda bulunan Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın'ın ünlü şarkıcı Hadise'yle ilgili itirafı olay oldu. Serhat Akın açıklamalarına oldukça sinirlenen Hadise, "Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın" ifadelerini kullandı.Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, internet üzerinden yaptığı canlı yayında soruları yanıtlamış ve Hadise hakkında sorulan bir soruya "Hadise'yi tanıyorum eskiden. Google'a girerseniz Hadise'yle bir röportajımız vardı o zaman. Ben Anderlecht'te oynuyordum o zaman. Evli falan değildim, gençtim. Ben yeni popüler oluyordum o dönem, Hadise'de yeni yeni duyuluyordu. Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi" cevabını vermişti.

Serhat Akın'dan canlı yayından olay itiraf!

Serhat Akın'ın bu cevabı Hadise'yi oldukça kızdırdı. Instagram'dan bir açıklama yayınlayan Hadise "Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın" notuyla şunları söyledi:

''Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım!

Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi? Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum.

Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında belaltı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde.

Serhat Akın'ın eşi canlı yayına bağlanınca olanlar oldu!

Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düsürüldüğünün farkında...

Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.

Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.''


"Yaptığı korkunçtu affetmem!"

VİDEO İÇİN TIKLAYIN