HADİSE'DEN SİNAN AKÇIL'A İMALI GÖNDERME!

Sahne şovlarıyla her konserinde büyük ilgiyle izlenen ve olay yaratan Hadise, kelimenin tam anlamıyla Cumartesi gecesine damgasını vurdu. Muhteşem bir görsel şölen sunan sanatçı, Port Cratos’ta yaklaşık 2000 kişiye doyumsuz bir performans sergiledi.Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hadise, neşeli ve sıcakkanlı tavırlarıyla dikkat çekti. Akşamüstü yurtdışından getirdiği dansçıları ile 2 saat prova yapan sanatçı, prova sonrası odasına dönerken düştüğünü ve dizini incittiğini söyledi. “Bana nazar değdi” diyen güzel sanatçı, kimin nazar değdirdiği sorusunu gülerek cevapsız bıraktı. Kilo aldığına dair sorulara kendiyle barışık olduğunu ve kendini çok sevdiğini söyleyen sanatçı, değişen saç rengi ve aldığı kiloları ile dikkat çekti.


Özel hayatı ile ilgili her fırsatta konuşmaktan kaçınan sanatçı, hayatında biri olup olmadığına dair sorulan soruya “Aşığım” yanıtını verdi. Hadise, annesine, kardeşlerine, Türkiye’ye ve hayranlarına aşık olduğunu dile getirdi.


Türkiye’de onca konserine karşılık vergi ödemediği iddiaları ile son günlerde basında sıkça yer alan ve eleştiri oklarına hedef olan Hadise’nin koruma ordusu, basın mensuplarının vergi ile ilgili soruları üzerine müdahale ederek sanatçının cevap vermesini engellediler. Israrlı sorular üzerine sanatçı sadece “Türkiye’yi çok seviyorum” dedi.


Röportaj sonrası sahnesi başlayan sanatçı, muhteşem bir performansa imza attı. Pembe mini şortu ile yürekleri hoplatan Hadise, 4 dansçısıyla birlikte tüm sahnesi boyunca yorulmak bilmeden dansetti. Son albümüne adını verdiği şarkısı “Aşk Kaç Beden Giyer” ile konserine başlayan sanatçının repertuarında Türkçe parçalar kadar İngilizce parçalar da vardı. Yaza damgasını vuran hit şarkısı Superman şarkısı için, “superman olduğunu sanarak uçamayıp yere düşen erkeklere armağan ediyorum” diyen Hadise’ye özellikle bayan hayranlarından alkış koptu. Hadise bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Sanatçı, erkek dansçıları ile yaptığı seksi dansları ve , “I Love Dance” şarkısı eşliğinde dansçılarını tanıtarak onlarla birlikte yaptığı şov ile büyük alkış aldı. Hadise, kendi parçaları hariç bir tek Şebnem Ferah’ın “Sil Baştan” şarkısını seslendirdi.


Hadise, konserinin sonunda küpesini seyircilere fırlattı, hayranları küpeyi kapmak için adeta birbiriyle yarıştı. Seksi sanatçı, Port Cratos’ta yaptığı sahne şovu ve sempatik tavırları ile Cumartesi gecesine adeta damgasını vurdu.