Hadise'ye tepkiler dinmiyor!

Hadise "Kürküm sahte" dedi ama yine de tepkilerden kurtulamadı. Çünkü Tom Ford’un satış sitesinde kürkün 'tavşan kürkü' olduğu yazıyordu.Hadise'nin bir ödül töreninde giydiği kürk olay olmuştu. Tom Ford markasına ait 9 bin dolar değerinde yaklaşık 47 bin 700 TL’lik kürk giyen Hadise'yi sosyal medyada kullanıcıları topa tutmuş, "Kürkünü çıkar vicdanını giy" şeklinde yorumlarda bulunmuştu. Gelen tepkiler üzerine Hadise, bir açıklamada bulunmuş ve “Kürk sahte gerçek değil ama gerçek gibi duruyor” demişti.


Fakat Hadise'nin bu açıklaması da hayvanseverleri tatmin etmedi. Çünkü Tom Ford’un satış sitesinde kürkün açıklamasında ‘Rabbit Fur’ yani ‘Tavşan kürkü’ yazıyordu. Oysa kürk sahte olsaydı ‘Faux fur’ yani ‘Sahte kürk’ yazardı. Bu durumda ya Tom Ford sahte kürkü gerçek diye 47 bin 700 TL’ye satıyordu ya da Hadise’nin üzerindeki kürk Tom Ford’a ait değildi.


Bu ikilim sosyal medyada oldukça ses getirdi ve Hadise'ye gelen tepkiler artarak devam etti. Pek çok kişi "Yaptığın açıklama bile sahte" yorumunda bulundu.

Bu haberler de ilginizi çekebilir: