Hakan Yılmaz'a saldırı görüntüleri ortaya çıktı

Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Etiler'deki bir otelde üç kişinin saldırısına uğradığı görüntüler ortaya çıktı.Hakan Yılmaz geçtiğimiz günlerde eşi Elif ile birlikte konaklamak için Etiler'deki bir otele gitmişti. Yılmaz ve eşi, otele giriş yaptıkları sırada Denizhan Vural ve arkadaşlarının saldırısına uğramıştı. Saldırıyla anlarına ait görüntüler ortaya çıktı.

Duymayan Kalmasın programında yayınlanan görüntülerde ünlü oyuncunun darp edildiği anlar kameralara saniye saniye kameralara yansıdı.

ÜNLÜ İSME TEKME TOKAT SALDIRI

Olayın başlangıcında lobide oturan Denizhan Vural ve arkadaşları resepsiyonda giriş işlemi yaptıran Hakan Yılmaz'a doğru yöneliyor. Denizhan Vural, Hakan Yılmaz'ın arkası dönükken ayağına doğru tekme atıyor. Denizhan Vural ile kısa süreli gerginlik yaşan Hakan Yılmaz işlemlerine devam ettiği sırada Denizhan Vural ve arkadaşları tarafından tekrar tacize maruz kalıyor. Gerginliğin giderek arttığı anlarda Hakan Yılmaz'a üç kişi tekme ve yumruklarla saldırıyor. Eşini korumak için araya giren Elif Yılmaz da saldırganların tekme ve yumruklarına maruz kalıyor.

SERBEST KALDILAR

Olayın ardından ünlü oyuncu daha sonra karakola giderek şüphelilerden şikayetçi oldu. Yılmaz ve eşinin şikayeti sonrası polis, otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

VİDEO İÇİN TIKLAYIN