Hande Doğandemir isyan etti: "İnanılmaz..."

Hande Doğandemir, set çıkışı köprüyü kullanamayınca sosyal medya hesabında sitem etti.Dün akşam 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir intihar girişimi gerçekleşti. Elinde silahıyla köprüyü kapatan bir şahıs köprünün 1.5 saat boyunca ulaşıma kapatılmasına sebep oldu. Güzel oyuncu Hande Doğandemir de o sırada köprüye gitmeye çalışanlar arasındaydı.

TWITTER'DAN TEPKİ GÖSTERDİ
Hande Doğandemir, set çıkışı evine dönmek için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü tercih etti. Köprünün kapatıldığını gören ünlü oyuncu sebebini öğrenemeyince Twitter'dan sitem etti.

"İNANILMAZ"
Doğandemir yaşadığımı durumu sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı. “Tam şu an Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçmek isterken birinci köprünün kapalı olduğunu tam köprüye girerken öğreniyoruz ve orada görevli(!) birine ‘neden geçemiyoruz?’ diye sorduğumuzda ‘geçemezsiniz öğrenmek zorunda değilsiniz’ cevabını alıyoruz! İnanılmaz gerçekten inanılmaz! Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir vatandaşa “köprüden geçemezsiniz öğrenmek zorunda değilsiniz” cevabı verilemez! Bu ülkede ne doğru ki biz aldığımız bu cevaba şaşırıyoruz bir yandan!” diyerek durumu anlattı.