Hande Soral ve Bensu Soral kardeşlerin arasındaki ilginç farklar

Hande Soral ve Bensu Soral kardeşler, oyunculukları olduğu kadar giyim tarzlarıyla da dikkat çekiyorlar.Biri içerde, biri evladının derdinde. Bensu Soral'ı "İçerde" dizisinden tanıyoruz. Hande Soral ise "Evlat Kokusu" dizisinde Zeynep karakterine hayat veriyor.

İşte birbirine zıt iki kardeşin stilleri...

İçerde isimli dizide melek karakterini canlandıran Bensu Soral, dizinin ilk bölümünden beri büyük bir hayran kitlesine ulaşmasından sonra daha da dikkat çekmeye başladı. Özellikle saç rengi, saç modeli ve giydiği kıyafetlerle adından bahsettiren Bensu Soral, Melek karakteri ile sergilediği başarılı oyunculuk ile de gündemden düşmeyeceğe benziyor.

Hande’nin kardeşine göre daha salaş ve özensiz bir stili var. Giyim tarzını daha çok sadelikten yana tutuyor. Hande’nin gala gecesi seçimleri bile daha sade ve çocuksu oluyor. Ancak Hande giyimiyle değil de, oyunculuğuyla daha ön planda. Bensu ise tam zıttı. Stiliyle yere sağlam basıyor. Bensu diz üstü süet çizmeleri, derin dekolte görünümlü kıyafet tercihi ile adından bahsettiriyor. Bensu tam da bir moda ikonu olmuş çıkmış. Hande tarzını ince yüzükleri, sade bir elbise ve stiletto ile tamamlıyor. Her ikisi de başarılı ve güzellikleriyle kırıp geçiriyor. Genelde böyle başarılı oyuncular her zaman medya önünde olduğundan, alışveriş gurusu olup çıkıyor. Ne olursa olsun; her ikisi de gerçekten zihnimize kazınan oyunculuklarıyla, uzun süre ekranlarda boy gösterecek.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haberler de ilginizi çekebilir: