Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki için harekete geçti!

Dün eşi Mehmet Tilki ile boşanmasının ardından Havva Öztel, kızları Aleyna Tilki ve Ayça Tilki için sosyal medya üzerinden gelen hakaret içerikli mesajlar nedeniyle harekete geçti.Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi ve babası boşandı. Çift dün Küçükçekmece Adliyesi'nde evliliklerini bitirdi. Aleyna Tilki, Amerika'da olduğu için ailesinin yanında yer almadı. Ayça Tilki ve Alenya Tilki'nin velayeti ise, anne Havva Öztel'e verildi.

İKİ YIL ÖNCE AYRILIK KARARI ALMIŞLAR
Çift anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Adliyeden çıkarken yöneltilen soruları yanıtsız bırakan ikilinin bu kararı iki yıl önce aldığı ortaya çıktı. İki yıl önce boşanma kararı alan çift bunu resmiyete dökmek için kızlarının büyümesini beklemiş. Hatta Mehmet Tilki’nin kendisine ait yapım şirketinde yatıp kalktığı ve uzunca bir süredir evine uğramadığı da magazin kulislerinde konuşulan iddialar arasında…

HAKARETLERE KARŞI HAREKETE GEÇTİ
Öte yandan Havva Öztel, kızlarına sosyal medya üzerinden gelen hakaret içerikli mesajlar için harekete geçti. Havva Öztel, kızları Aleyna Tilki ve Ayça Tilki'ye gelen yorumları incelettiriyor. Havva Öztel, uygunsuz yorumları avukatı Ahmet Atalay aracılığıyla yargıya taşıyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: haberturk.com