"İçelim, sevişelim..."

Dijital platformda yayınlandığından beri sevişme sahneleriyle gündeme gelen Fİ/Çİ/Pİ dizisinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven bir platforma katıldı.Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven katıldıkları platformda Fİ/Çİ/Pİ dizisinden bahsettiler. Yaklaşık 9 milyon izleyiciye ulaşan dizinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya, "Dijital ortamda hitap ettiğimiz kitleye iş yaptığım için daha rahat oluyorum. Böyle bir proje yapmanın zamanı gelmişti. Bu projede yer almaktan korkmadım. Cesur karakterleri oynamayı seven biriyim. İyi ki de yaptık. Televizyon işleri de devam edecek." dedi.

Ozan Güven Sarıkaya'nın sözü biter bitmez komik bir giriş yaptı. Güven "Bütün yazı plajdaki genç kızlar gibi bin 200 sayfalık ‘Fi, Çi, Pi’yi okuyarak geçirdim. 100 sayfa okuduktan sonra yapımcıyı aradım Serenay kesin oynuyor değil mi? Çünkü Serenay bir marka" diyerek salonu kahkahaya boğdu.

İnternette iş yapmalarına rağmen kendi otosansürlerini uyguladıklarını da anlatan oyuncu, "Hikaye konusunda daha özgürüz. Hadi içki içelim, sevişelim gibi bir durum yok" açıklamasını yaptı.