"İçerde"nin 29. bölümünden ilk sahne

Show TV'nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi "İçerde"nin 29. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Coşkun'un haberleri izlediği sahnede muhabirin "Celal Duman'ın hayati durumu tehlikede, ameliyatı devam ediyor" dediği anlarda Coşkun'un "hemen ölme oğlum, altın vuruşu bu Coşkun yapacak" dediği sahne merak uyandırdı."İçerde"nin bu akşam ekrana gelen 28. bölümünde; Füsun, Melek'in eve geldiğinden habersiz Kudret'in evine gitti. Celal de Mustafa'nın öldüğünü düşünerek kim varsa herkesi öldürtmesi için adamlarını Kudret'in evine yolladı. Sarp bunu öğrenince Celal'e gidip, annesinin de orada olduğunu söyledi. Bu arada Kudret, Celal'i arayıp, Mustafa'nın yaşadığını ancak Yusuf'a gidip bütün yaptıklarını anlatırsa Mustafa'yı vereceğini söyleyip tehdit etti.

Füsun'un Sarp'a ulaşsın diye Mustafa'nın cebine koyduğu telefonun takibi sonucunda Sarp ve Mert gittikleri yerde sadece üzerinde gerisi okunmayan "kardeş" yazılı bir kağıt buldular. Bu sırada Davut, Fulya'yı kullanarak Kudret'e bir tuzak hazırladı. Adrenalin ve duygusal anların yoğun yaşandığı bölümde, Celal her şeyi tam Yusuf Müdür'e itiraf edecekken Mustafa'nın Sarp ve Mert tarafından bulunması ve Kudret'in bunu öğrenip harekete geçecekken Handan'ın olduğu arabanın patladığı sahneler izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.