IMEDEEN’DEN GENÇLEŞTİREN KAMPANYA

Ekim ayı boyunca, 3 adet Imedeen ürünü alanlara, makyaj çantası ve 2 haftalık Time Perfection hediye!Avrupa'nın lider sağlık kuruluşu Ferrosan ile Türkiye pazarına hızlı bir geri dönüş yapan Imedeen cilt bakım tabletleri, kadınların gençlik ışıltılarını yeniden kazandırıyor.

Ekim ayı boyunca, Imedeen'ın Derma One, Time Perfection veya Prime Renewal ürünlerinden 3 adet ürün alanlar, Imedeen makyaj çantası ve 2 haftalık Time Perfection ürününe ücretsiz sahip oluyor.
30 yaş ve üzeri kadınların kullanımına uygun olarak üretilen Imedeen Derma One™, 40 yaş ve üstü kadınlar için üretilen Imedeen Time Perfection™ ve 50 yaş ve üstü kadınların kullanımına sunulan Imedeen Prime Renewal™, yüz ve vücudun nem dengesini artırarak korurken; derin çizgilerde ve kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlamaya yardımcı oluyor.

Ciltteki serbest radikallerin olumsuz etkilerini nötralize eden ve cilde esneklik kazandıran Imedeen, özel anti aging formülünün yanı sıra içeriğindeki doğal özlerle cildinizi içeriden besleyerek, sıkılaşmasına ve UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmanıza da ekstra katkı sağlıyor.

Dünyada ilk defa ve sadece Imedeen'in içeriğinde: Marine Complex™!
Nutri kozmetik alanında bir devrim niteliğinde olan denizden gelen mucize, Marine Complex™, dünyada ilk defa ve sadece Imedeen cilt bakım tabletlerinin içeriğinde bulunuyor.

Bilimsel araştırmalar sonucunda, Marine Complex™'in cilt esnekliğini artırdığı, dermis tabakasını kuvvetlendirdiği ve cilt nemini %30 oranında yükselterek dengelediği de kanıtlanmıştır.

Imedeen: 3 ayda mucize etkisi!
Imedeen, 3 aylık düzenli kullanım ile hem yüz hem de vücutta oluşan cilt yaşlanmalarının her aşamasında kullanıcılarına en uygun çözümü sunuyor. Tablet olması nedeniyle, cildi içeriden besleyerek etkisini artıran Imedeen ürünleri, farklı yaş gruplarına özel 3 farklı kategoride dünya kadınları ile buluşuyor.

Uluslararası pek çok ödüle sahip, sadece seçkin eczanelerde bulabileceğiniz Imedeen ürünlerinin fiyat aralığı 105 ile 170 TL arasında değişiyor.