İrem Helvacıoğlu koruma ordusuyla mı geziyor?

Sokakta 6 korumayla görüntülenen İrem Helvacıoğlu, "Koruma ordusuyla geziyor" eleştirilerine yanıt verdi. Oyuncu "Aslında koruma ile dolaşmıyorum" dedi.'O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel çekimine katılan İrem Helvacıoğlu ile yapımcı Osman Sınav arasında problem yaşanmıştı ve İrem Helvacıoğlu'nun performansı 'O Ses Türkiye'nin yayın akışından çıkartılmıştı. Bunun üzerine güzel oyuncunun rol aldığı 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinin kadrosundan çıkarılacağına dair iddialar da basında yer almıştı. Önceki gün "Aslı Gibidir" filminin galasında boy gösteren İrem Helvacıoğlu bu konuyla ilgili, "Her şey yolunda dizimiz devam ediyor" açıklamasında bulundu.

KORUMA ORDUSUYLA MI GEZİYOR?

Bir etkinlik çıkışı sokakta 6 korumayla görüntülenen İrem Helvacıoğlu, "Koruma ordusuyla geziyor" eleştirilerine ise şu yanıtı verdi:

"Etkinlik alanında çok fazla fotoğraf çektirdim ve kalabalık giderek arttı. Çok fazla artınca oradan çıkabilmem adına bana yardımcı oldular. Aslında koruma ile dolaşmıyorum. Trabzon'da çarşıda tek başıma dolaşıyorum. Korumam yok."