Işın Karaca'ya dava şoku!

Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan, kızları Mia'nın soyadını değiştirdiği mahkeme kararına iptal davası açmaya hazırlanıyor.Şarkıcı Işın Karaca 2011'de fotoğrafçı Sedat Doğan ile nikah masasına oturmuş, bu evlilikten Mia isminde bir kız çocuğu olan çiftin evliliği iki yıl sürmüştü. Ayrılığın ardından Sedat Doğan'ın adı hırsızlık ve dolandırıcılık olayları ile anıldı. Hatta Doğan hakkında dolandırıcılık yüzünden arama kararı çıkartıldı. Polisler tarafından her yerde aranan Doğan, kaçak yollarla gittiği Brezilya’da bir Türk restoranında hırsızlık yaparken ortaya çıkmıştı.

Tüm bu yaşananlardan sonra Işın Karaca, Bakırköy Adliyesi'ne gelerek eski eşi Sedat Doğan'dan olan kızı Mia'nın soy isminin değiştirilmesi için Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Karaca, eski eşinin soy ismini taşıyan kızı Mia'nın bu olaylardan etkilenmemesi için soy isminin değiştirilmesini istedi. Işın Karaca ayrıca Sedat Doğan'ın kızıyla hiç görüşmediğini ve arayıp sormadığını da dile getirdi. Aile Mahkemesi de Işın Karaca'nın talebini olumlu buldu. Mia Doğan, artık annesi Işın Karaca'nın soy ismini taşıyor. Mia'nın bu soy ismi 18 yaşına kadar sürecek. Mia, reşit olunca kullanacağı soy ismi kendisi belirleyecek.

Ancak Sedat Doğan'dan boşandığı eşinin bu kararına itiraz geldi. Benzer suçlardan yargılandığı Brezilya'dan ailesine kızları Mia için vekalet verdi. Adının karıştığı suçlardan dolayı Türkiye'ye iki yıl giriş yasağı bulunan fotoğrafçı, Işın Karaca'nın aldırdığı mahkeme kararına iptal davası açmaya hazırlanıyor. Türkiye'ye dönmek için hakkındaki davaların zaman aşımına girmesini bekleyen Sedat Doğan'ın, Mia'nın haberi olmadan soyadı değişikliğine gittiği için eski eşine kızgın olduğu ve hukuk mücadelesinin peşini bırakmayacağı da öne sürüldü.

Seren Serengil ve Işın Karaca birbirine girdi!

Işın Karaca'dan Hande Ataizi'ne şok sözler!