İSTANBUL GECELERİ GÜNAY İLE RENKLENİYOR…

Günay Restaurant yeni sezona merhaba diyor. Salı ve Perşembe akşamları özel sov programı ile, Cuma ve Cumartesi akşamları ise ünlü performansları ile İstanbul gecelerini eğlence şöleni haline getiriyorGeçmişten gelen bir gelenek , eğlence kültürünün eşsiz mekanı...

İstanbul elit eğlence hayatının ve canlı müziğin tek mekanı Günay Restaurant, en iyilerin sahnesi olma özelliğini yaşatmaya devam ediyor.


Zengin menü seçenekleri , uzman personeli Günay Restaurant ,eşşiz lezzetleri ve ünlü performansları ile her geceyi müzik öleni haline getirerek , kaliti eğlence kültürünü beğeninize sunuyor.


Gazino kültürünün son mirasçısı olan ,taşıdığı bu sorumluluğun farkında olarak, bu eğlence kültürünü gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmayı kendine görev edinmiştir.


En önemli yerli ve yabancı starların sahne aldığı “Günay Gazino Geceleri“ her Cuma ve Cumartesi gecesi ,
Türkiye'nin her yöresinden derlenmiş özel dans showları ile “Türk Geceleri“ her Salı ve Perşembe akşamı sizlerle.

Oturmalı konumda 450, kokteyl konumunda 700 kişi kapasiteli mekanımızda tüm özel davet, toplantı ve organizasyonlarınızı unutamayacağınız rüya gibi gecelere dönüştürmek, Türkiyenin en kaliteli Show Programını izlemek ,Türkiye'nin ve Dünya'nın starları ile eşsiz geceler geçirmek için, Günay Restaurant'a davetlisiniz.